شهر ترجمه

چرا شهر ترجمه؟

سلام اینجا شهر ترجمه است. شهری که خشت خشت خانه‌هایش از جنس کلمات بوده و مردمانش جملاتی هستند که ما آنها را ارج می‌نهیم. شهر ترجمه، مجموعه گسترده‌ای از متخصصان امر ترجمه در حوزه‌ها، رشته‌های تحصیلی و زمینه‌های گوناگون است که در کنار یکدیگر، تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین کیفیت در ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه شفاهی و هر ترجمه دیگری به کار می‌گیرند. پس اگر کوچکترین نیاز به حوزه ترجمه دارید، آدرس را درست آمده‌اید و به شهری رسیده‌اید که تمام نیازهای شما برای ترجمه انگلیسی به فارسی، ترجمه فارسی به انگلیسی و یا هر زبان دیگری در آن رفع خواهد شد.


در هر زمان، به هر زبان

در هر زمان، به هر زبان. این شعاری است که شهر ترجمه بر آن جامع عمل پوشانده و با گردآوری مترجمان زبده و برجسته‌ای که در زبان‌های مختلف از جمله زبان انگلیسی، ترکی استانبولی، ترکی آذربایجانی، فرانسوی، آلمانی، عربی و روسی مهارت قابل توجهی دارند، در هر ساعت از شبانه روز به ارائه خدمات خود می‌پردازد. کافیست شما برای ترجمه مقاله یا کتاب خود به بخش ثبت سفارش مراجعه فرمایید و با چند کلیک ساده تنها پس از چند ساعت، متن ترجمه شده بی نظیری در اختیار داشته باشید.

خدمات شهر ترجمه

مجموعه شهر ترجمه که فعالیت خود را تحت نظر دارالترجمه رسمی تبریز آغاز نموده است، خدمات مختلفی مثل ترجمه رسمی، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه شفاهی، تولید محتوا و غیره را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. پایبندی به اصول ترجمه و احترام به تمامی حقوق مشتریان را از ویژگی‌های ممتاز شهر ترجمه می‌توان دانست. در همین حال، این مجموعه با تخفیفات مختلفی که به ازای عضویت و ثبت سفارش در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد، لذت مطالعه معتبرترین منابع جهان و همچنین انجام ترجمه‌ ارزان و ترجمه دانشجویی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

تخفیفات شهر ترجمه

وقتی قدم در شهر ترجمه بگذارید، به هر گوشه‌ای که نگاه کنید تخفیفات جذاب و هیجان انگیز خواهید دید. حتی اگر شما یک کاربر عادی باشید و قصد عضویت در شهر ترجمه را نداشته باشید، باز هم شهر ترجمه با مهمان نوازی خود، تخفیفات متعددی برایتان به ارمغان خواهد آورد. اما اگر با هدف عضویت در شهر ترجمه وارد سایت شوید، دائما با سورپرایزهای مختلفی از جنس تخفیفات گوناگون روبرو شده و لذت ترجمه ارزان مقاله را به خوبی متوجه خواهید شد. اولین سورپرایز شما نیز در همان لحظه عضویت با ارائه تخفیفات تا ۲۵ درصد به شما ارائه خواهد شد.

همکاری با شرکت‌ها، دفاتر و ادارات

مجموعه شهر ترجمه در همکاری با شرکت‌ها، دفاتر و ادارات ید طولایی دارد. به طوریکه امروزه ده‌ها شرکت، دفتر و اداره رسمی از خدمات این مجموعه و دارالترجمه رسمی تبریز بهره مند می‌شوند. چنانچه شخصیت حقوقی شما نیز نیازمند همکاری با یک شرکت معتبر ترجمه است، برای این کار می‌توانید روی شهر ترجمه حساب ویژه‌ای باز کنید و از خدمات، مزایا و تخفیفات مختلف این مجموعه برخوردار شوید.

ترجمه مقاله شهر ترجمه

در اینکه ترجمه مقاله یکی از حساس‌ترین و مهم‌ترین حوزه‌های ترجمه است هیچ شکی نیست. اما این موضوع نمی‌تواند دلیلی بر بالا بودن هزینه ترجمه مقاله شما باشد. در واقع، شهر ترجمه با ساز و کار ویژه‌ای که طراحی کرده، شرایط را به گونه‌ای رقم زده است که دانشجویان، اساتید و سایر افراد آکادمیک می‌توانند بدون پرداخت هزینه بسیار بالا بهترین کیفیت را در ترجمه مقالات خود به فارسی یا به سایر زبان‌ها مثل انگلیسی، ترکی استانبولی، فرانسوی و غیره داشته باشند. ناگفته نماند که شهر ترجمه برای آشنایی شما با معتبرترین مقالات جهان، اقدام به ترجمه رایگان مقاله های خارجی کرده و ترجمه بخش‌های مهمی از هر مقاله مثل چکیده و مقدمه را به صورت رایگان در دسترس شما قرار می‌دهد تا شما پس از مطالعه این بخش‌ها به خوبی متوجه شوید که چه مقاله‌ای نیاز دارید.

ترجمه کتاب شهر ترجمه

همانند خدمات مربوط به ترجمه مقاله، مجموعه شهر ترجمه در حوزه ترجمه کتاب نیز همواره وسواس خاصی برای انتخاب مترجمان به کار می‌بندد و همین موضوع باعث شده است که امروزه تمامی کتاب‌های ترجمه‌شده توسط مترجمان مجموعه شهر ترجمه کاملا منسجم و خوانا باشند. ناگفته نماند که هم در بخش مربوط ترجمه مقاله و هم در ترجمه کتاب، مجموعه شهر ترجمه با به کارگیری ویراستاران حرفه‌ای شرایط را به گونه‌ای رقم زده است که تمام نوشته‌های به صورت اساسی بازخوانی و در صورت وقوع هر گونه خطا، اصلاح شوند.

تولید محتوا شهر ترجمه

یکی از خدمات منحصر به فرد شهر ترجمه ارائه خدمات تولید محتوا به نازل‌ترین قیمت است. در همین راستا، شهر ترجمه با استفاده از محتوانویسان مجرب و حرفه‌ای، اقدام به ارائه خدماتی در حوزه تولید محتوای فارسی، تولید محتوای انگلیسی، فرانسوی، عربی و سایر زبان‌ها کرده است. لازم به ذکر است که در بخش تولید محتوا نیز مانند بخش مربوط به ترجمه مقاله، شما می‌توانید از تخفیفات شهر ترجمه برخوردار شوید.

ترجمه شفاهی شهر ترجمه

حوزه ترجمه شفاهی ترجمه در دست استادانی قرار دارد که سال‌ها عهده دار ترجمه شفاهی و ترجمه همزمان کنفرانس‌ها، سمینارها و جلسات مختلف بوده‌اند. کافیست شما یک بار ترجمه شفاهی جلسات مهم و رسمی خود را به دست مترجمان زبده شهر ترجمه بسپارید تا با کمترین هزینه پرداختی، بهترین و مطلوب‌ترین نتایج ممکن را از آنِ خود کنید.

ترجمه وبسایت شهر ترجمه

برای جهانی شدن وبسایت خودتان بهتر است حداقل یکبار گذرتان به شهر ترجمه بیافتد. زیرا در این شهر، وبسایت شما با نهایت دقت و به بهترین شکل ممکن در هر زمان و به هر زبان که دلتان بخواهد ترجمه خواهد شد تا از این طریق، شهر ترجمه به پلی برای جهانی شدن شما تبدیل شود.

سایر خدمات شهر ترجمه

شهر ترجمه در حوزه‌هایی مثل ترجمه گیم، ترجمه زیرنویس فیلم، ویرایش کتاب، ترجمه مقالات علمی و اخبار جذاب جهان و سایر حوزه‌های مرتبط با ترجمه نیز حضوری فعال دارد. به طور کلی، شهر ترجمه در تلاش است که خدمات خود را همگام با بهترین آژانس‌های ترجمه در جهان پیش برد و با کیفیت‌ترین خدمات را در اختیار مشتریان و کاربران قرار دهد.

سخن آخر

همانطور که ملاحظه می‌فرمایید، مجموعه شهر ترجمه نهایت تلاش خود را برای ارتقاء سطح کیفی امر ترجمه در کل کشور به کار بسته و تاکنون به موفقیت‌های بسیار ارزنده‌ای نیز دست یافته است. البته ناگفته نماند که هنوز راه زیادی برای پیشرفت وجود دارد و تردیدی نیست که دستیابی به موفقیت‌های بیشتر و ارائه خدمات هر چه بهتر، مستلزم حضور شما در شهر ترجمه است. چراکه در این شهر، ترجمه راهی برای همراهی ما با شماست.