ترجمه کتاب

ترجمه کتاب شهر ترجمه

ترجمه کتاب یکی از روشن‌ترین و ارزشمندترین راه‌ها برای رشد و بهبود سطح علمی هر کشور است. چراکه همواره ترجمه کتاب نقش موثر و مفیدی در تقویت بنیان‌های ادبی کشورها داشته است. برنامه ما برای ترجمه و ویراستاری کتاب به زبان‌های مختلف این فرصت را برای شما پدید می‌آورد که در مدت زمان کوتاهی کتاب‌های مد نظر خودتان را با تخفیفات ویژه و استثنائی ترجمه نمائید. همچنین چنانچه ترجمه کتاب را خودتان انجام داده باشید، ویراستاران ما با تجارب ارزشمند خود، کمک شایانی به بهینه‌سازی متن کتاب‌های شما خواهند کرد.ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی

به نظر می‌رسد که امروزه در سطح جهان، ارزشمندترین و معتبرترین کتاب‌ها به انگلیسی نگاشته می‌شوند. اما ترجمه این کتاب‌ها به زبان فارسی کار چندان سهل و آسانی نیست. چراکه به مهارت‌های مختلفی از جمله آشنایی کامل به انگلیسی عمومی، آشنایی با اصطلاحات تخصصی هر حوزه و همچنین توان تولید ترجمه سلیس، خوانا و امانت دار نیاز دارد. در این زمینه نیز مثل سایر زمینه‌ها، مجموعه شهر ترجمه با انتخاب اساتید دانشگاهی و دانشجویان ممتاز، تیمی از مترجمان تشکیل داده که بسیار مجرب و کاربلد هستند. بنابراین، کافیست شما کتاب مورد نظر خود را به صورت حضوری یا آنلاین به ما ارائه دهید تا ما در سریع‌ترین زمان ممکن بهترین کیفیت از ترجمه این کتاب را در اختیار شما قرار دهیم.

ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی

اگر فکر می‌کنید که کتاب شما به قدری جذاب و مهم است که بتواند در سطح جهان بدرخشد، بهتر است ترجمه آن را به مترجمی بسپارید که نهایت تلاش خود را برای انتقال هر چه بهتر نوشته‌هایتان به کار می‌گیرد. برای این کار لازم نیست به دنبال مترجم بگردید و وقت خود را برای این کار تلف کنید. البته به شرطی که مثل همیشه به مجموعه شهر ترجمه اعتماد کنید و از توانایی مترجمانی که این مجموعه برای ترجمه تخصصی کتاب فارسی به انگلیسی انتخاب کرده است، نهایت استفاده را ببرید.

ترجمه کتاب به سایر زبان‌ها

اگر کتابی که در دست دارید به زبانی غیر از زبان انگلیسی هست، همچنان شما دلیلی برای نگرانی نخواهید داشت. زیرا در مجموعه شهر ترجمه مترجمانی حضور دارند که متخصص ترجمه کتاب به زبان‌های فرانسوی، آلمانی، عربی، ترکی استانبولی و چندین زبان زنده و معتبر جهان هستند. ما در شهر ترجمه، مطابق با ترجمه هر متن دیگری، کیفیت ترجمه کتاب شما به زبانی غیر از زبان انگلیسی را نیز تضمین می‌کنیم.

ویراستاری کتاب

همانطور که می‌دانید ویرایش کتاب و انسجام بخشی به تمامی قسمت‌های یک کتاب چندین صفحه‌ای، امری بسیار حساس بوده و به حوصله بسیار زیادی نیاز دارید. از آنجایی که شهر ترجمه بخش دیگری از تمرکز خود را به گرد هم آوردن ویراستاران حرفه‌ای معطوف کرده است، شما می‌توانید برای ویرایش کتابی که به زبان انگلیسی، فارسی، ترکی و یا هر زبان دیگری که نگاشته‌اید به ویراستاران این مجموعه اعتماد کنید و در نهایت، کتابی بسیار سلیس و منسجم را تحویل بگیرید. لازم به ذکر است که ویراستاران شهر ترجمه نیز مانند مترجمان، همگی افرادی مجرب بوده و به تعهدات خود نسبت به مشتریان مجموعه کاملا پایبند هستند.